nad uczucie

piotr 84
bywalec

nad uczucie

Post autor: piotr 84 »

naduczucie nad wyraz Jestem w niebie nad wami z tym wszystkim co daje mi Bóg przez miłość szczęśliwą o Boże to tak może być zakochanie nie musi boleć nic a nic może też spokojne być choć bardzo namiętne
teraz w ten czas pandemii Dżumy współczesnej gdzie wszystko się zaraz zawali nasze uczucie przetrwa
mówię do duszy taka rozmowa kierowana do siebie tych kilka prawd przypominam jej
najprostszych wskazówek by móc szczęśliwie życie przeżyć w tym smutnym miejscu w tym wielkim kosmosie gdzie za nieboskłon nie ma nic prócz kamieni planet życie jednak jest tutaj
Nad uczucie do najpiękniejszej do naj dziewczyńskiej uroczo chcę powiedzieć albo wykrzyczeć zaśpiewać kocham cię dziś i po resztę szczęśliwych dni raz ciebie poznałem raz lecz na wieczność
mój ślad zostanie wbity w Giełczyńską jak rozkopywali żadna przeszkoda żeby dojść do ciebie asfalt zwinęli bruku kostkę pozbierali jednak wiedz że choćby przyszło mi przemierzyć Atlantyk przejść przez kilimandżaro nic by mnie nie zatrzymało by dojść do ciebie
kończę a na koniec powiem jeszcze raz że kocham ciebie i dziękuje Bogu za ciebie tak ma być

Wróć do „piotr 84”