escitlopram

hubert
zarejestrowany użytkownik

Re: escitlopram

Post autor: hubert » wt lis 11, 2014 8:18 pm

netka pisze:witam serdecznie, ja od tygodnia biorę escitalopram, w formie ESCITALOPRAM ACTAVIS i muszę powiedzieć że ze wszystkich antydepresantów które brałam, ten najszybciej zaczął działać, bo już po 6 dniach poczułam różnicę i widzę świat w jaśniejszych barwach. na razie biorę 10 mg, ale mam dojść do 20 mg, bo miałam próbę samobójczą, a właściwie zamiar zabicia się, bo mi telemarketer przeszkodził. lekarz dał mi escitalopram i jest lepiej o wiele. mam tylko pytanie, bo to dość silny SSRI, ale na ogół dobrze tolerowany z tego co wyczytałam, tylko nie wiem jak z masą ciała na tym leku? ktoś przytył, ktoś schudł? jak to było u Was, bo w ulotce pisze, że może być i zmniejszenie i zwiększenie łaknienia, a ja nie chcę jeść i tyć :( jak brałam sertralinę, to schudłam 50 kg, ciekawe jak będzie na escitalopramie? hmm... będę wdzięczna za wszelkie opinie i pozdrawiam serdecznie! miłego popołudnia!
na 5mg przytyłem w 3 tygodnie 1,5 kg a mogło być więcej gdybym nie dołożył na basenie w ostatnim tygodniu trochę długości, chodzę na basen 4 razy w tygodniu i na spacery, mam dużo ruchu, a mimo to przytyłem, boję się co będzie dalej, bo jestem po drugim nawrocie schizofrenii i nie mam już tyle siły ćwiczyć. Docelowo mam dojść do 20mg boję się, i tak lek narazie mi nie pomaga, dojdę do 20mg i jak nie pomoże to odstawię go

Eremite
zaufany użytkownik

Post autor: Eremite » śr lis 12, 2014 3:09 pm

Odczuwam nasilenie lęków. Biorę 9ty dzień (od dzisiaj cała tabsa). Minie? Dodam ,że biorę na fobię społeczną.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » sob kwie 04, 2015 7:01 pm

Biorę ten lek od niedawna. Ciekawy jestem jego działania... Biorę 10 mg.
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Meideen
zarejestrowany użytkownik

Post autor: Meideen » pn maja 18, 2015 2:37 pm

Od stycznia biorę Mozarin. To chyba najlepiej tolerowany przeze mnie lek a przeszłam już przez Citalopram, Wenlafaksynę, Paroksetynę, Asentrę i uf.... już nawet nie pamiętam, ale trochę tego było. :geek:
Cza­sem, w so­bie, brak miej­sca na siebie.

Awatar użytkownika
Ralf
zaufany użytkownik

Post autor: Ralf » wt maja 19, 2015 7:53 am

i jak się na nim czujesz?
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości"
"Nie widzę gwiazd, lecz muszę trwać"

Awatar użytkownika
raichu
bywalec
Status: trener pokemon

Post autor: raichu » śr lip 06, 2016 9:33 pm

Ja brałem na początku terapii Aciprex 10mg. Wiele mi nie pomógł. Myśli "s" nie zniknęły itp.

pamal
zaufany użytkownik

Post autor: pamal » sob lis 26, 2016 8:30 pm

Biorę 5 mg elicea. Mam mdłości. Czuję większy spokój. Ale zbrzydłam i wywołałam straszną awanturę w sklepie.

pamal
zaufany użytkownik

Post autor: pamal » ndz gru 18, 2016 2:38 pm

Brałam 4 dni.
Ostatnio zmieniony wt lip 02, 2019 8:33 pm przez pamal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maciejka34
zaufany użytkownik

Post autor: Maciejka34 » wt lip 02, 2019 6:10 pm

mi przepisala go rodzinna..podejrzewajac depresje.. po kilku dniach zazywania dostalam pierwsza w zyciu psychoze.. nie wiem wiec co myslec..:/
"Dobrze jest znać prawdę i głośno o niej śpiewać, ale lepiej znać prawdę i śpiewać o śliwkach.."

Wróć do „escitalopram”