Inne antydepresanty: trazodon, mianseryna, mirtazapina, duloksetyna, bupropion, moklobemid, agomelatyna

Rexio
zaufany użytkownik

Inne antydepresanty: trazodon, mianseryna, mirtazapina, duloksetyna, bupropion, moklobemid, agomelatyna

Post autor: Rexio »

Brał ktoś z wymienionych antydepresantów? Jak się na nich czuliście?

meehoo
zaufany użytkownik

Re: Inne antydepresanty: trazodon, mianseryna, mirtazapina, duloksetyna, bupropion, moklobemid, agomelatyna

Post autor: meehoo »

brałem trazadon i mirtazapine. chcialo sie spac po nich, dlatego bralem na wieczor

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Re: Inne antydepresanty: trazodon, mianseryna, mirtazapina, duloksetyna, bupropion, moklobemid, agomelatyna

Post autor: Bright Angel »

Rexio, Ty jesteś lekomanem?
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Rexio
zaufany użytkownik

Post autor: Rexio »

A dlaczego mam nim być?

Awatar użytkownika
unreal
zaufany użytkownik

Post autor: unreal »

Brałam trazodon (trittico), dawka antydepresyjna to powyżej 150 mg, niższe nie działają antydepresyjnie, tylko są stosowane we wspomaganiu zasypiania. Zasypiało mi się na nim nieszczególnie, wolę zolpidem.

Mianseryna działa usypiająco. Działanie antydepresyjne nikłe.

Agomelatyna nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia. Ponieważ jest brana na noc, podobno powinna działać usypiająco, na mnie nie działała.
LaDopamina

Awatar użytkownika
AdamSchibi
zaufany użytkownik

Post autor: AdamSchibi »

ja antydepresantow nie tykam bo moga mnie doprowadzic do manii biore same neuroleptyki.

Wróć do „antydepresanty, stabilizujące nastrój”