Odstawiam antydepresant

leonidas
zaufany użytkownik
Posty: 950
Rejestracja: czw gru 13, 2012 10:47 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Odstawiam antydepresant

Post autor: leonidas » wt paź 28, 2014 11:30 pm

Otóż stwierdzam, że wszystkie antydepresanty które brałem nic mi nie dają, tak więc postanowiłem że odstawie asertin, aktualnie zmniejszyłem do 25 mg i za parę dni odstawiam całkowicie. Wcześniej jak od razu odstawiłem, to miałem zawroty i nerki mnie bolały dlatego moje odstawianie teraz trwa już 2 tygodnie. Mam pytanie do osób co odstawiły tak jak ja antydepresant. Jak u was było z samopoczuciem? Coś się zmieniło na lepsze np. libido wróciło choć trochę? Coś się zmieniło na gorsze? Wróciła depresja?

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Posty: 29828
Rejestracja: czw maja 18, 2006 1:12 pm
Gadu-Gadu: 9
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Gender: None specified

Re: Odstawiam antydepresant

Post autor: moi » wt paź 28, 2014 11:31 pm

A czy pozostałeś przy jakimś neuroleptyku?

Pozdrawiam.m.

leonidas
zaufany użytkownik
Posty: 950
Rejestracja: czw gru 13, 2012 10:47 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Re: Odstawiam antydepresant

Post autor: leonidas » wt paź 28, 2014 11:38 pm

Tak, neuroleptyki biorę rispolept consta, haloperidol i abilffy. Pod kątem psychotycznym zamierzam cały czas się leczyć i jeśli będzie taka potrzeba zmieniać leki.

Awatar użytkownika
moi
moderator
moderator
Posty: 29828
Rejestracja: czw maja 18, 2006 1:12 pm
Gadu-Gadu: 9
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Gender: None specified

Re: Odstawiam antydepresant

Post autor: moi » wt paź 28, 2014 11:46 pm

Ja odstawiłam ostatnio venlectine. Odstawiałam bardzo powoli, bo podobno są nieprzyjemne skutki uboczne. Zeszłam stopniowo do 1/4 dawki i brałam przez tydzień. Nawet wtedy czułam nieprzyjemny szum w głowie i oszołomienie.
Teraz jest ok. Wpływu na samopoczucie (stany depresyjne) nie zauważyłam, ani jak brałam, ani jak odstawiłam. Ale ja też brałam ten antydepresant z innego powodu: na nerwice natręctw.
Tu chciałam tylko napisać o skutkach ubocznych.

Pozdrawiam.m.

Wróć do „antydepresanty, stabilizujące nastrój”